Privia Security Siber Güvenlik Hizmetleri

Siber Güvenlik Alanında Danışmanlık Çözümleri

Siber güvenlik, kişisel veriler, OT ve IT varlıkları, elektronik sistemler ve kurum ağlarının iç ve dış tehditlere karşı korumak ve güvende tutmak amacı ile yapılan proaktif güvenlik uygulamaları bütünüdür. Siber güvenlik uygulamaları elektronik sistemler üzerinde bulunan verilerimizin gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilir olmasını amaçlar.

Dijital dönüşümün hayatımıza etki ettiği teknoloji çağında, siber tehditler dijital dünya üzerinden gelerek tüm hayatımızı etkileyebiliyor. Devletleri, kurumları ve hatta kişileri etkileyen bu tehdide karşı, Privia Security olarak kurumlara özel siber güvenlik çözümleri ve bilgi güvenliği eğitimleri sunmaktayız.

Siber Güvenlik Alanında Danışmanlık Çözümleri

Siber Güvenlik Çözümleri

Sızma Testi Penetrasyon Test Hizmeti

Sızma Testi (Pentest) Hizmeti

Sızma testleri, penetrasyon testi olarak bilinen IT varlıklarına yönelik gerçekleştirilen ve siber güvenlik tehditlerini önceden tespit etmek için kullanılan bir siber güvenlik hizmetidir.

Red Team Hizmeti

Red Team Hizmeti

Kurumda yer alan açıklıkları, savunmasız bölgeleri, sistemleri ve kullanıcıları hedefleyen, riskleri belirlemek ve bunları değerlendirmek için oluşturulan bir siber güvenlik yaklaşımıdır.

Altyapı Olgunlaştırma Hizmeti

Altyapı Olgunlaştırma Hizmeti

Birçok hizmeti içerisinde barındıran bir paket hizmettir. Bu paket içerisinde Adli Analiz, Olay Müdahalesi, Sızma Testi ve Acil Eylem Planı gibi dört temel hizmet bulunmaktadır.

EKS, ICS, SCADA Sızma Testi Hizmeti

EKS, ICS, SCADA Sızma Testi Hizmeti

Endüstriyel Kontrol Sistemleri birbirine bağlı olmayan ve güvenlik önlemleri konusunda çok az şey barındıran bağımsız (Stand-alone) sistemler olarak inşa edilmiştir.

Sürekli Siber Güvenlik Danışmanlığı

Sürekli Siber Güvenlik Danışmanlığı

Alanında uzman ekibimiz kurumunuza 365 gün 7/24 olarak bilgi güvenliği konularında yardımcı olmak için gerekli olan tüm uygulamaları gerçekleştirmektedir.

DOS ve DDOS Testleri Hizmeti

DOS ve DDOS Testleri Hizmeti

DOS veya DDOS testleri kurum ağına yönelik bir servis engelleme saldırısı sonucunda, sistemlerin ne kadar süre ayakta kalabilecekleri tespit edilmeyi amaçlamaktadır.

Internet of Things (IOT) Sızma Testleri

Internet of Things (IOT) Sızma Testleri

Internet Of Things (IoT), Türkçede Nesnelerin İnterneti  olarak tanımlanır. İnternet üzerinde yada internete bağlı olan tüm cihazları kapsamaktadır.

Web Uygulama Sızma Testi Hizmeti

Web Uygulama Sızma Testi Hizmeti

Dışarıdan içeriye doğru gerçekleştirilen saldırıların büyük bölümü web uygulamalarındaki güvenlik açıklıkları üzerinden gerçekleştirilir.

Düzenli Zafiyet Tarama

Düzenli Zafiyet Tarama

Kurum varlıklarına yönelik gerçekleştirilen ve sürekli gelişmekte olan Siber Güvenlik tehditlerini tespit etmek için kullanılan bir test ve uygulama türüdür. 

Kablosuz Ağ Güvenlik Testleri

Kablosuz Ağ Güvenlik Testleri

Kablosuz ağ teknolojileri gün geçtikçe hayatımızda daha fazla yer edinmeye başladı. Kablosuz ağ sızma testleri güvenlik hizmetimiz ile kurumlara özel çözümler sunuyoruz.

Mobil Uygulama Sızma Testi

Mobil Uygulama Sızma Testi

Kurumlar birçok yazılım dilini kullanarak mobil uygulamalar geliştirdikçe bu alandaki siber saldırılar da artış göstererek siber saldırganlar için fırsat haline gelmektedir. 

Sosyal Mühendislik (APT) Testleri

Sosyal Mühendislik (APT) Testleri

Kurum tarfından belirlenen kişilere yönelik farklı senaryolarda sosyal mühendislik testleri gerçekleştirilebildiği gibi kurum geneline yayılan blackbox testler de yapılabilmektedir. 

İz Kayıt Analizi Hizmeti

İz Kayıt Analizi

İz Kayıt Analizi hizmeti, kurum ağ alt yapısında bir olay gerçekleştikten sonra saldırganın bıraktığı izlerin analiz ve takibinin yapıldığı hizmettir.

Siber Güvenlik Acil Eylem Planı

Siber Güvenlik Acil Eylem Planı

Çalışma kapsamında kurum bünyesindeki IT altyapısının daha güvenli bir hale gelmesi açısından atılması gereken adımlar ve yapılması gereken projeler tespit edilecek uygulanır.

Siber Olay Müdahalesi Hizmeti

Siber Olay Müdahalesi

Siber Olay Müdahalesi (Incident Response) IT sistemlerinde meydana gelen bir olaya veya güvenlik ihlaline yönelik olay anında ve olay sonrasında gerçekleştirilen tüm eylemleri kapsar.

Donanım ve Gömülü Sistemler İçin Sızma Testleri ve Pentest Hizmeti

Donanım Sızma Testleri

Uygulamalarınız ve işletim sistemleriniz siber saldırılara maruz kalabildiği gibi, donanımlarınız ve gömülü sistemlere de saldırı alabilir ve olası zafiyetler karşısında savunmasızdır.

Security Operations Center SOC Hizmeti

SOC ve MDR Hizmeti

Yönetilen güvenlik, kurum içi BT veya güvenlik ekibinizin yeteneklerini genişleten dış kaynaklı bir model olarak karşımıza gelir. Privia Security (MDR) hizmetimizi kurumlara sunuyoruz.

Diğer Siber Güvenlik Hizmetlerimiz

Diğer Siber Güvenlik Hizmetlerimiz

Kurum ihtiyaçlarına özel olarak hazırladığımız siber güvenlik hizmetlerimizde 7/24 destek olmakta ve ihtiyaç duyulan tüm çözümleri sağlamaktayız.

Kurumunuza Özel Siber Güvenlik Hizmetleri