Privia Security Kurumsal

Privia Security A.Ş. Hakkında

Siber güvenlik alanında “Privacy For You” sloganı ile hareket ederek güvenlik ve gizlilik kavramlarına farklı bir bakış açısı getirmeyi planlayan Privia Security, sahip olduğu tecrübesi ve uzman kadrosu ile sektördeki yerini 2018 yılında aldı.

Alanında uzman ve araştırmacı kadrosu ile kurumların siber güvenlik alanındaki tüm ihtiyaçlarına çözüm geliştirmek misyonuyla hareket eden Privia Security, ülkemizin önde gelen siber güvenlik araştırmacılarını kadrosunda barındırmaktadır. Privia Security, kurumların IT ve OT varlıklarına yönelik sızma (penetrasyon) testleri siber güvenlik eğitimleri, red team ve kurumlara özel geliştirilen yazılımlar gibi çözümlerle siber güvenlik sektöründe fark yaratmayı amaçlamaktadır.

Privia Security Hakkında Kurumsal

Privia Security Kurumsal

Privia Security olarak İstanbul ve Ankara‘da bulunan ofislerimizin yanı sıra Cumhuriyet Teknopark‘ta bulunan Ar-Ge merkezimizde müşterilerimize ve sektöre fayda üreten çalışmalarımıza devam etmekteyiz

Haberdar Olun!

Bilgi Güvenliği Çözümleri

Privia Security olarak siber güvenlik danışmanlığı ve bilgi güvenliği eğitimleri konularında kurumların ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekte ve 7/24 destek sağlamaktayız.

Siber güvenlik milyonlarca kullanıcıyı çok yakından ilgilendiren önemli bir konudur. Dijital dönüşümün artarak her geçen gün hayatlarımızı daha fazla etkilediği teknoloji çağında, siber tehditler ve tehdit aktörleri için büyük fırsatlar doğurmakta ve siber saldırılar artarak karşımıza gelmektedir. Privia Security olarak uluslararası standartlarda eğitim almış mühendislerimiz ve teknik ekibimizle kurumunuza özel çözümler sunmakta ve siber güvenlik hizmetlerimiz ile 7/24 destek vermekteyiz.

Siber Güvenlik Çözümleri

Siber Güvenlik Eğitimleri

Siber Güvenlik Ar-Ge

Siber Güvenlik Kaynakları

İletişim Kuralım!