Kurumsal

Siber güvenlik alanında uzman kadromuzla kurumlara özel danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunuyoruz.

Bilgi Güvenliği Çözümleri

Privia Security olarak siber güvenlik danışmanlığı ve bilgi güvenliği eğitimleri konularında kurumların ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekte ve 7/24 destek sağlamaktayız.

Privacy For You” sloganı ile hareket ederek güvenlik ve gizlilik kavramlarına farklı bir bakış açısı getirmeyi planlayan Privia Security, sahip olduğu tecrübesi ve uzman kadrosu ile siber güvenlik sektöründeki yerini aldı.

Alanında uzman ve araştırmacı kadrosu ile kurumların siber güvenlik alanındaki tüm ihtiyaçlarına çözüm geliştirmek misyonuyla hareket eden Privia Security, ülkemizin önde gelen siber güvenlik araştırmacılarından biri olan Eyüp Çelik ve Betül Erdem tarafından kurulmuştur. Kurumların IT ve OT varlıklarına yönelik sızma (penetrasyon) testleri, siber güvenlik eğitimleri, Red Teaming ve kurumlara özel geliştirilen yazılımlar gibi çözümlerle siber güvenlik sektöründe fark yaratmayı hedeflemektedir.

Privia Security İstanbul ve Ankara'da bulunan ofisleri ile Sivas Teknopark'ta bulunan Ar-ge merkezinde müşterilerine ve sektöre fayda üretmeye çalışmaktadır.

Siber Tehditlerden Korkmayın!

COVID-19 süresince Privia Security olarak siber güvenlik danışmanlığı ve bilgi güvenliği eğitimleri konularında kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretmekte ve 7/24 destek sağlayarak online hizmetler sunmaktayız.

Siber güvenlik kurumları ilgilendirdiği gibi müşterilerimize kadar milyonlarca kullanıcıyı çok yakından ilgilendiren bir konudur. Dijital dönüşümün hızla hayatımıza etki ettiği teknoloji çağında, siber tehditler dijital dünya üzerinden gelerek tüm hayatımızı etkileyebiliyor. Privia Security olarak size özel çözümler ve siber güvenlik hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Uluslararası standartlarda eğitim almış mühendislerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.