Privia Security Siber Güvenlik Acil Eylem Planı

Siber Güvenlik Acil Eylem Planı Hizmeti

Siber Güvenlik Acil Eylem Planı, kurumun işlerliği ve hizmetlerin sağlıklı şekilde verilebilmesi için kurum bünyesindeki IT altyapısının olabildiğince sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını amaçlayan kurumlara özel bir siber güvenlik hizmetidir.

Bu bağlamda Privia Security olarak öncelikli şekilde kurumun IT altyapısının işlevselliğini ve güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmak adına yapılması gerekenleri tespit edip izlenilmesi gereken adımları detaylandırdığımız “Güvenlik Acil Eylem Planı” hizmetimizi önermekteyiz.

Siber Güvenlik Acil Eylem Planı

Siber Güvenlik Acil Eylem Planı çalışma kapsamında kurum bünyesindeki IT altyapısının daha güvenli bir hale gelmesi açısından atılması gereken adımlar ve yapılması gereken projeler tespit edilecek ve belirli bir plan dahilinde bu projelerin hayata geçirilmesi amaçlanır.

Kurumunuza özel siber güvenlik acil eylem planı, profesyone ekibimiz tarafından oluşturularak kurum bünyesindeki tüm altyapının stabil bir biçimde çalışması ve önemli durumlarda en az zararla atlatılması için büyük önem taşımaktadır.

Siber Güvenlik Acil Eylem Planı

Fiyat Teklifi

  Siber Güvenlik Acil Eylem Planı Hakkında

  Siber Güvenlik Acil Eylem Planı Hizmeti Hakkında

  Bu çalışma aşağıda adımlardan oluşmaktadır.

  • Kurum bünyesindeki mevcut teknik kontrollerin tespiti
  • Acil eylem planının çıkartılması
  • Proje adımlarının önceliklendirilmesi ve ilk adımda yapılabileceklerin çıkartılarak hayata geçirilmesinin planlanması
  • Orta vadede gerçekleştirilmesi planlanan projelerin ürün ve çözümlerinin belirlenmesi
  • İzleme ve alarm altyapısının eksiklerinin tespiti ve gerekli alarm durumlarının çıkartılması

  Öncelikle şirket bünyesindeki IT altyapısının daha güvenli bir hale gelmesi için atılması gereken adımlar ve hayata geçirilmesi gereken projeler tespit edilecektir.  Belirli bir plan dahilinde bu projelerin hayata geçirilmesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Siber güvenlik acil eylem planı hakkında fiyat teklifi ve detaylı bilgi için info@priviasecurity.com adresimizden bilgi alabilirsiniz.