Privia Security Mobil Uygulama Sızma Testi Hizmeti

Mobil Uygulama Sızma Testi Hizmeti

Mobil uygulama sızma testleri günümüz teknoloji dünyasında önemli bir yer edinmiştir. Kurumlar birçok yazılım dilini kullanarak mobil uygulamalar geliştirdikçe bu alandaki siber saldırılar da artış göstererek siber saldırganlar için fırsat haline gelmektedir.

Bazı durumlarda kurumlar mobil uygulama geliştirme ihtiyaçlarını üçüncü parti firmalar ile de sağlamaktadırlar.

Privia Security olarak kurumların, gerek kendi geliştirdikleri gerekse de üçüncü parti firmalar tarafından geliştirilen ve dil farketmeksizin oluşturulan mobil uygulamalarına yönelik uluslararası metadolojik yaklaşımlar kullanarak, mobil uygulama sızma testleri gerçekleştirmekteyiz.

Mobil uygulama sızma testleri hem kurum iç ağında hem de müşteri veya personel ağında çalışabilmektedir.

Mobil Uygulama Sızma Testleri Hakkında

Testler sonunda tespit edilen bulgular ve bu bulguların giderilme yöntemleri kuruma rapor halinde sunulmaktadır.

Mobil uygulamaların şifre saklama, uygulama zayıflığı ve güvensiz iletişim gibi birçok test yöntemiyle testleri ulusal ve uluslararası metadolojiler kullanılarak gerçekleştirilir.

Mobil uygulama testleri profilleme yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. Böylece her profildeki kullanıcılar tarafından istismar edilebilecek zayıflıklar tespit edilerek, raporlanabilir.

Mobil Uygulama Sızma Testi Hizmeti

Fiyat Teklifi

    Mobil Uygulama Sızma Testleri

    Mobil Uygulama Sızma Testleri

    Kurumunuza özel mobil uygulama sızma testi fiyat teklifi ve hakkında detaylı bilgi için formumuzu doldurarak iletişime geçebilir veya info@priviasecurity.com adresimize e-posta göndererek teklif alabilirsiniz.