Privia Security ve Cyber Security Forum Initiative (CSFI) İş Birliği

Cyber ​​Security Forum Initiative (CSFI.US), Omaha, NE ve Washington DC’de bulunan, gönüllü çalışma içerisinde siber savaş bilinci, eğitim, rehberlik ve güvenlik çözümleri sağlama misyonuna sahip, kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Privia Security olarak, bu girişime katkıda bulunmak ve siber güvenlik dünyasını desteklemek amacı ile altın sponsor olarak yerimizi aldık. CSFI topluluğunda yer alan ilk Türk girişimi olmanın gururunu yaşıyor ve bu sevinci sizlerle paylaşıyoruz.

CSFI, siber güvenlik ve siber savaş uzmanından oluşan geniş bir topluluktur. Dünya genelinde askeri, özel sektör ve akademi gibi alanlarda yaklaşık olarak 81.000 üyeye sahiptir. CSFI, en önde gelen siber savaş stratejistleri, hackerlar ve istihbarat uzmanları gibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Cyber ​​Security Forum Initiative (CSFI) Red Team, Blue Team ve Purple Team ekiplerine özel olarak simülasyon, araştırma ve siber güvenlik laboratuvarlarında PriviaHub ürününü kullanmaya başladı.

CSFI topluluğuyla gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği çerçevesinde, PriviaHub ürünümüzle ABD ve müttefiklerinin bulunduğu ülkelerdeki Cyber Range pazarına önemli bir oyuncu olarak adım atıyoruz.

Siber savaş uzmanları ve bu alana adım atan gönüllüler için özel olarak hazırladığımız siber güvenlik eğitim, simülasyon ve tatbikat platformumuz PriviaHub ile ABD hükümetine, orduya, özel sektöre, akademiye ve Amerikan müttefiklerinden gelecek olan talepler doğrultusunda siber tatbikat altyapısı sağlayıcısı olarak yer alıyoruz. 

PriviaHub, özel şirketlerde, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan veya siber güvenlikle ilgilenen herkesin bilgi seviyelerini artırmak ve pratik uygulamalar yapabilmelerine olanak tanıyan çevrimiçi bir Siber Güvenlik Eğitim, Simülasyon ve Tatbikat (Cyber Range) Platformudur.

PriviaHub hakkında daha fazla bilgi edinmek için info@priviasecurity.com adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Önemli bir adım olarak gördüğümüz bu iş birlikteliği vesilesi ile Cyber Range ürünümüzde emeği geçen tüm ekibimize de teşekkürlerimizi sunarız.