Beykoz Üniversitesi Siber Güvenlik Kampı 2021

Beykoz Üniversitesi ve Privia Security iş birliği ile düzenlenecek olan Siber Güvenlik Kamp programı için başvurular açıldı.

Beykoz Üniversitesi Siber Kulübü ve Privia Security sponsorluğunda düzenlenecek olan Siber Kamp, online olarak gerçekleştirilecek ve eğitim beş gün sürecektir.

Siber Kamp eğitiminde Privia Security ekibinden Anıl Mamak, Talha Aydın, Beray Özbay, Ramin Karimkhani ve Buse Avcı eğitmen olarak katılım sağlayacaktır. Eğitim PriviaHub platformu üzerinde gerçek hayatta yaşanmış örneklerle ve uygulamalı olarak işlenecektir.

Türkiye’nin ilk ve tek Eğitim, Simülasyon ve Tatbikat platformu PriviaHub üzerinden düzenlenecek olan Siber Güvenlik Kampına başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Siber Güvenlik Kampı Eğitmenlerimiz

Buse Savcı; Sızma Testi Nedir? Sızma Testlerinde Keşif ve Bilgi Toplama

Talha Aydın; Sızma Testlerinde Host, Ağ, Port Keşif ve Zafiyet Analizi

Anıl Mamak; Exploit Çeşitleri ve Metasploit Kullanımı

Berat Özbay; Network Saldırıları, Kablosuz Ağlara Yönelik Saldırılar, Parola Kırma Saldırıları

Ramin Karimkhani; Web Uygulama Güvenliği ve Web Uygulama Saldırıları

Siber Kamp sonunda PriviaHub üzerinden gerçekleşecek olan sınavda %70 ve üzeri başarı elde eden katılımcılarımıza Beykoz Üniversitesi & Privia Security sertifikaları verilecektir.

Privia Security iş birliğiyle düzenlenecek olan Siber Kamp, 15-20 Mart 2021 tarihleri arasında PriviaHub Eğitim Simülasyon ve Tatbikat platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

Başvuru Formu: bit.ly/beykozsiberkamp