Privia Security Yöneticilere Özel Farkındalık Eğitimi

Yöneticiler İçin Siber Güvenlik Farkındalığı Eğitimi

Son yıllarda yaşana veri sızıntıları ve siber saldırılar incelendiğinde, yönetim kadrosunun sıklıkla hedeflendiğini ve siber saldırılar karşısında bilgi güvenliği farkındalık eksikliğinden kaynaklanan zafiyetler oluşturduklarını görmekteyiz. Siber saldırganlar günümüz teknoloji çağında, yönetim kademesini hedefleyerek yetkili erişimler elde edebileceklerinin farkında olarak çok daha etkili yöntemlerle hedefli siber saldırılar gerçekleştirebiliyorlar.

Kurumsal bilgi güvenliği farkındalık eğitim programları, günümüzde bir işletmenin faaliyetlerinin istikrarını sağlamada temel bir unsurdur. Yönetim kademesi, siber güvenlik farkındalık eğitimi veya siber farkındalık eğitimi almış olsa bile, her zaman kendini güncellemeli ve güncel saldırı teknikleri hakkında bilgilerini tazelemesi gerekir.

Yöneticiler İçin Farkındalık Eğitimi Hakkında

Güvenlik politikalarına uygun olmayan hareketler, bilinçsiz kullanım, kurum yöneticilerinin farkındalıklarının yeteri kadar oluşmaması gibi birçok sebep, siber saldırganların çok daha etkili ve başarılı saldırılar yapabilmesine olanak sağlıyor.

Kurum yöneticilerine özel olarak düzenlenen bilgi güvenliği farkındalık eğitiminde gerçek hayatta yaşanmış siber güvenlik riskleri anlatılarak bilgi güvenliği farkındalığının artırılması ve siber saldırılara karşı bilinç kazanılması amaçlanmaktadır.

Kurum yöneticilerine özel olarak sunduğumuz bilgi güvenliği farkındalık eğitiminde gerçek hayatta yaşanmış siber güvenlik riskleri ve ortaya çıkabilecek zararlar vurgulanarak güvenli bir kullanım amaçlanır.

Yöneticiler için bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi kurumun belirleyeceği gün ve saatler için özel olarak hazırlanmaktadır.

Yöneticilere Özel Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi

Fiyat Teklifi

  Yöneticilere Özel Farkındalık Eğitiminin amacı birim yöneticilerini veya üst düzey yöneticileri siber saldırılar konusunda bilgilendirmek ve şirketin siber güvenlik seviyesini artırmaktır. Yöneticiler için farkındalık eğitimi ile yönetim kademesine özel olarak hazırlanan siber saldırı örnekleri anlatılmaktadır.

  Yöneticilere Özel Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi

  Eğitimi Kimler Almalı: Departman yöneticilerinden CEO, CTO ve İnsan Kaynakları birim yöneticilerine kadar tüm yönetim kadrosuna tavsiye edilir.

  Eğitim Sonunda Kazanılacaklar: Eğitim sonunda yöneticilerin teorik bilgiden çok yaşanmış örneklerle bilgi güvenliği farkındalığı artırılarak siber risklere karşı bilinçli olmaları amaçlanır.

  Yöneticilere Özel Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi 1, 2, 3 veya 4 saatlik özel bir eğitimdir. Eğitim süresi ve içeriği kuruma özel olarak belirlendikten sonra, kurumun belirleyeceği platformlar üzerinden sunulur.

  Kurumlara Özel Kapalı Sınıf Eğitimler

  Yöneticilere İçin Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi Konuları

  Eğitim Başlıkları

  • Bilgi Güvenliği Kavramları
  • Hackerlar ve Bilgi
  • Siber Tehditler
  • Siber Savaşlar
  • Casusluk ve Şantaj
  • Sosyal Mühendislik Saldırıları
  • Siber Soygun ve Şantaj Çeteleri
  • DDOS Saldırıları
  • Veri Sızıntıları ve Sonuçları
  • Bilgi Güvenliğinde Yapılan Hatalar
  • Alınabilecek Önlemler

  Yöneticilere Özel Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi hakkında detaylı bilgi, fiyat teklifi ve kurumlara özel kapalı sınıf başvurusu için egitim@priviasecurity.com adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.