Privia Security Kurumsal

Siber güvenlik alanında uzman kadromuzla kurumlara özel danışmnalık ve eğitim hizmetleri sunuyoruz.
Bilgi Güvenliği Çözümleri

Privia Security olarak siber güvenlik danışmanlığı ve bilgi güvenliği eğitimleri konularında kurumların ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekte ve 7/24 destek sağlamaktayız.

Bilgi Güvenliği Eğitimleri

Bilgi güvenliği alanında akreditasyonlarımız ve uzmanlıklarımız ile siz değerli katılımcılarımıza tecrübelerimizi aktarıyoruz.

Daha fazla...

Siber Güvenlik Danışmanlığı

Siber güvenlik alanında kurumlara özel danışmanlık hizmetleri sağlamakta beraber AR-GE çalışmalarımız ile karşınızdayız.

Daha fazla...

AR-GE Çalışmaları

Ülkemizin siber güvenlik alanındaki yerli ve milli hedeflerine destek olarak Sivas Teknokent'te kurumlara özel yerli güvenlik çözümleri üretiyoruz.

Daha fazla...

Siber Tehditlerden Korkmayın!

Siber güvenlik kurumları ilgilendirdiği gibi müşterilerimize kadar milyonlarca kullanıcıyı çok yakından ilgilendiren bir konudur. Dijital dönüşümün hızla hayatımıza etki ettiği teknoloji çağında, siber tehditler dijital dünya üzerinden gelerek tüm hayatımızı etkileyebiliyor. Privia Security olarak size özel çözümler ve siber güvenlik hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Uluslararası standartlarda eğitim almış mühendislerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

BİLGİ AL