Siber Güvenlik Danışmanlığı

Siber güvenlik alanında uzman kadromuzla kurumlara özel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Mobil Uygulama Sızma Testi Hizmeti

  FİYAT TEKLİFİ

  Mobil Uygulama Sızma Testi

  Mobil uygulama sızma testleri günümüz teknoloji dünyasında önemli bir yer edinmiştir. Kurumlar birçok yazılım dilini kullanarak mobil uygulamalar geliştirdikçe bu alandaki siber saldırılar da artış göstererek siber saldırganlar için fırsat haline gelmektedir. Bazı durumlarda kurumlar mobil uygulama geliştirme ihtiyaçlarını üçüncü parti firmalar ile de sağlamaktadırlar.

  Privia Security olarak kurumların, gerek kendi geliştirdikleri gerekse de üçüncü parti firmalar tarafından geliştirilen ve dil farketmeksizin oluşturulan mobil uygulamalarına yönelik uluslararası metadolojik yaklaşımlar kullanarak, mobil uygulama sızma testleri gerçekleştirmekteyiz. Mobil uygulama sızma testleri hem kurum iç ağında hem de müşteri veya personel ağında çalışabilmektedir.

  Mobil Uygulama Sızma Testi Hizmeti

  Mobil uygulama testleri profilleme yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. Böylece her profildeki kullanıcılar tarafından istismar edilebilecek zayıflıklar tespit edilerek, raporlanabilir.

  Mobil Uygulama Sızma Testi Hizmeti

  Testler sonunda tespit edilen bulgular ve bu bulguların giderilme yöntemleri kuruma rapor halinde sunulmaktadır. Mobil uygulamaların şifre saklama, uygulama zayıflığı ve güvensiz iletişim gibi birçok test yöntemiyle testleri ulusal ve uluslararası metadolojiler kullanılarak gerçekleştirilir.

  Bu kapsamda uygulanan testler için iletişim sayfamızdan uzmanlarımıza ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

   

  Hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve satış ekibimizin sizinle iletişime geçmesi için formu doldurunuz.