PriviaHub
Cyber Range Platform

Cyber Security Range & Cyber Security Training Portal

PriviaHub Eğitim, Simülasyon ve Tatbikat Platformu

PriviaHub, özel şirketlerde, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan veya siber güvenlikle ilgilenen herkesin bilgi seviyelerini artırmak ve pratik uygulamalar yapabilmelerine olanak tanıyan çevrimiçi bir Siber Güvenlik Eğitim, Simülasyon ve Tatbikat (Cyber Range) Platformudur.

PriviaHub Siber Güvenlik Eğitim, Simülasyon ve Tatbikat Platformu Cyber Range

KURUMA ÖZEL LAB

PriviaHub, her müşteri için özel bir laboratuvar sağlamaktadır. Böylece personellerinizin eriştiği sistemler kuruma özel olarak tasarlanır ve üçüncü kişilerden izole bir sisteme sahip olunur.

ÇOKLU KATEGORİ

PriviaHub, saldırı pratiği geliştirmek için birçok kategoride zayıf sistemler barındırmaktadır. Kurum personelleri istedikleri kategorilerde pratik yapabilirler.

ÖZEL SİSTEM ENTEGRASYONU

PriviaHub, özel olarak geliştirilmiş zafiyet barındıran sistemlerin entegre edilmesi ile bütünleşik bir altyapı sunar. Vmware, HyperV yada Azure gibi sanallaştırma platformları üzerinde oluşturulan zayıf sistemler, PriviaHub’a entegre edilebilir.

Kullanıcı Profilleri

Enterprise

PriviaHub Enterprise versiyonu ile tüm modül ve özellikleri kullanabilirsiniz. Bu sürüm üzerinde sınırsız kullanıcıya sahip olabileceğiniz gibi sunmuş olduğumuz tüm modülerin sağladığı özelliklerden de faydalanabilirsiniz.

Cyber Army

PriviaHub Cyber Army versiyonu siber ordularının yetiştirilmesi ve geliştirilmesine destek sağlamaktadır. Siber ordular ülkelerin kara, hava, deniz ve uzay ordularının yanı sıra, teknolojik gelişmelerin karşımıza çıkarmış olduğu yeni bir savunma hattı olarak tanımlanmaktadır.

Education

PriviaHub Education versiyonu, siber güvenlik uzmanları yetiştiren tüm eğitim ve öğretim kurumlarında kullanılabilir. Bu sayede kurumunuzu bir siber güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi haline getirebilir ve özel sertifikasyon programları ile destekleyebilirsiniz.

PriviaHub Özellikler

Özel Senaryolar

Kurum ağlarından esinlenerek geliştirilen özel senaryolu sistemler ele geçirilerek, özel ağlardaki risklerin ortaya çıkarılması sağlanır.

Skor Tablosu

Her makine için özel olarak hazırlanmış sorular ve bayraklardan elde edilen puanlar ile skorlama gerçekleştirilerek, puanlama yapılır.

İnsan Kaynakları

Kullanıcıların performanslarını ölçümleyerek, personellerin teknik gelişimini takip edin. Sistemlerde geçirilen süreler, başarılar gibi birçok özelleştirilmiş rapor edinin.

Mülakat Altyapısı

İşe alımlarda teknik mülakat gerçekleştirmek için özel bir alt yapı ile iş görüşmelerinizi başarıyla tamamlayın.

Takım

Personeller için ekipler arasında özel takımlar oluşturarak, bireysel veya takım çalışması için benzersiz bir ortam sağlar.

Bayrak Yarışı

Kullanıcıların tam puan kazanabilmeleri için her makinede bulunan ve ayrı yetki seviyelerine ait 2 bayrağa erişmeleri gerekmektedir.

PriviaHub, özel şirketlerde, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan veya siber güvenlik ile ilgilenen herkesin, bilgi seviyelerini arttırmak ve pratik uygulamalar yapmalarına imkan sağlayan, online bir laboratuvar ortamıdır.

PriviaHub kimlere hitap eder?

  • Bilgi Güvenliği Uzmanları
  • Kolluk Kuvvetleri
  • Ağ Uzmanları
  • Uygulama Geliştiriciler
  • Sistem Uzmanları
  • Veritabanı Yöneticileri
  • Sızma Testi Uzmanları
  • Güvenlik Meraklıları
  • Adli Bilişim Uzmanları
  • Öğrenciler