Siber Güvenlik Danışmanlığı

Siber güvenlik alanında uzman kadromuzla kurumlara özel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Kablosuz Ağ Sızma Testleri

  FİYAT TEKLİFİ

  Kablosuz Ağ Güvenlik Testleri

  Kablosuz ağ sızma testleri güvenlik hizmetimiz ile kurumlara özel çözümler sunuyoruz. Kablosuz ağ teknolojileri gün geçtikçe hayatımızda daha fazla yer edinmeye başladı. Hem bireysel hem de kurumsal dünyada kablosuz dünyanın cazibesine kapılmaya devam ediyor ve mobil cihazlar üzerinden tüm iş süreçlerimizi yönetebilir bir hale geliyoruz.

  Kablosuz ağ teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte bir takım güvenlik riskleri de ortaya çıkmaktadır. Privia Security olarak kurum ağ alt yapısında kullanılan kablosuz ağlara yönelik sızma testleri gerçekleştirmekte, kablosuz ağlarda bulunan zayıf noktalar tespit ederek, bu zayıflıkların giderilme yöntemi ile birlikte kurumlara raporlamaktayız. Böylece kablosuz ağlar üzerinden risk teşkil eden zayıflıklar, bir saldırgan tarafından kullanılmadan önce, zayıflığın giderilmesi sağlanmaya çalışılır. Testler sırasında ayrıca kurumlarda sıkça karşılaşılan misafir ağları için de özel bir profilde testler gerçekleştirilerek, misafir ağlarından yerel ağa geçişler, izolasyon ve atlatma teknikleri denenerek, en yüksek düzeyde güvenlik önlemlerinin alınması sağlanmaktadır.

  Kablosuz Ağ Sızma Testleri

  Kablosuz ağ sızma testleri hizmetimizde kablosuz standartları kullanarak siber güvenlik açıklarını, yanlış yapılandırılmış aygıtları, erişim noktalarını ve zafiyet barındıran güvenlik protokollerini tespit etmek için tasarlanan siber saldırı test türüdür.

  Kablosuz Ağ Sızma Testleri Hizmeti

  Bu test ile kablosuz ağınızdaki güvenlik açıkları tespit edilerek, açıkların kapatılmasını ve siber suçluların oluşturduğu tehditleri ve bu tehditleri bertaraf etme yöntemleri ortaya çıkartılır.

  Privia Security olarak, kurumlara ait kablosuz ağlar üzerindeki erişim cihazlarında bulunan zafiyetler tespit edilerek yetkili erişimler elde edilmeye çalışmaktayız. Kablosuz ağınızdaki zafiyetler ve güvenlik açıkları üzerinden ortaya çıkabilecek riskler ve problemler size özel çözümlerle raporlanmaktadır.

  Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için info@priviasecurity.com adresimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve satış ekibimizin sizinle iletişime geçmesi için formu doldurunuz.